کیسه فریزر

شرکت زرین پلاستیک نیلگون تولید کننده مصنوعات پلاستکی، از جمله کیسه فریزر می باشد. کیسه فریزر جهت بسته بندی اقلام غذایی و غیره به منظور نگهداری در سرد خانه و فریزر مورد استفاده قرار می گیرد. امروزه کیسه فریزر به یکی از نیازهای اساسی و مبرم خانواده ها تبدیل گردیده است به همین منظور شرکت زرین پلاستیک نیلگون نیلگون، تولید کیسه فریزر را در دستور کار خود قرارداده و با استفاده از مواد اولیه مرغوب محصولی با کیفیت و ممتاز تولید می نماید که ویژگیهای خاص آن پس از مصرف برای مصرف کنندگان کاملا مشهود می باشد.

کیسه فریزر، علاوه بر بسته بندی اقلام غذایی، مورد استفاده روزمره در سوپر مارکتها نیز می باشد. مواد پلی اتیلن سنگین و پلی اتیلن سبک، از مواد تشکیل دهنده کیسه های فریزر می باشد. کیسه فریزر های تولیدی شرکت زرین پلاستیک نیلگون با نام تجاری پیلگون به بازار عرضه می گردد.

در این میان کیسۀ فریزر رولی پرفراژ دار پیلگون از جمله محصولاتی است که این شرکت به عنوان اولین تولید کنندۀ آن در ایران مشغول فعالیت می باشد.

این محصول به دلیل داشتن بسته بندی جعبه ای منحصر به فرد ، مصرفی آسانتر و بهداشتی تر نسبت به سایر کیسه های فریزر دارد . همچنین دوخت هر کیسه توسط ماشین آلات پیشرفته و با تکنولوژی جدید انجام شده و لذا از کیفیتی بسیار بالاتر و مطمئین تر برخوردار می باشد.